Budaörs Város Önkormányzata 2040 Budaörs, Szabadság út 134. Telefon: + 36 23 447 800 E-mail: polgarmester@budaors.hu

Egyéni választókerületi képviselő-jelöltek

Egyéni választókerületi képviselő-jelöltek a szavazólapon feltüntetett névvel, a Helyi Választási Bizottság által sorsolt sorrendben:

 

01. EVK egyéni választókerületi képviselő-jelöltek

1.

Szilágyi András Levente (FIDESZ-KNDP)

2.

Laczik Zoltán (Budaörs Fejlődéséért Egyesület)

3.

Kovalik Sándor (Budaörsi Gazdakör)

4.

Bencsáth Gergely (független)

 

02. EVK egyéni választókerületi képviselő-jelöltek

1.

Kovács Richárd (FIDESZ-KDNP)

2.

Némeczki János (Budaörsi Gazdakör)

3.

Monostori-Kalovits Márk (Budaörs Fejlődéséért Egyesület)

 

03. EVK egyéni választókerületi képviselő-jelöltek

1.

Albeker László (Budaörsi Gazdakör)

2.

Hauser Péter (Budaörs Fejlődéséért Egyesület)

3.

Császár Margit (független)

4.

dr. Czuczor Gergely (FIDESZ-KDNP)

 

04. EVK egyéni választókerületi képviselő-jelöltek

1.

Löfler Dávid (FIDESZ-KDNP)

2.

dr. Tóth Ferenc (Budaörs Fejlődéséért Egyesület)

3.

Jelen Károly (Budaörsi Gazdakör)

 

05. EVK egyéni választókerületi képviselő-jelöltek sorrendje

1.

dr. Molnár Gábor (Budaörs Fejlődéséért Egyesület)

2.

Káhn János (Budaörsi Gazdakör)

3.

Gáspár Béla (független)

4.

Kapitány Gábor (FIDESZ-KDNP)

 

06. EVK egyéni választókerületi képviselő-jelöltek

1.

Bartha Károlyné (Budaörsi Gazdakör)

2.

Luntz Péter (FIDESZ-KDNP)

3.

Dr. Ritter Gergely (Budaörs Fejlődéséért Egyesület)

 

07. EVK egyéni választókerületi képviselő-jelöltek

1.

Nagyné Németh Adrienn (Budaörsi Gazdakör)

2.

Czigla Katalin (FIDESZ-KDNP)

3.

Stift Nándor (Budaörs Fejlődéséért Egyesület)

 

08. EVK egyéni választókerületi képviselő-jelöltek

1.

Biró Gyula (Budaörs Fejlődéséért Egyesület)

2.

Kisberk Balázs (Budaörsi Gazdakör)

3.

Keller-Deák Kristóf (FIDESZ-KNDP)

 

09. EVK egyéni választókerületi képviselő-jelöltek

1.

Farkas Benedek (Budaörs Fejlődéséért Egyesület)

2.

Tomory Géza (FIDESZ-KDNP)

3.

Premecz Enikő (Budaörsi Gazdakör)

 

10. EVK egyéni választókerületi képviselő-jelöltek

1.

dr. Kisfalvi Péter (Budaörs Fejlődéséért Egyesület)

2.

Török István (FIDESZ-KDNP)

3.

Kiss Annamária (független)

4.

Bartos Dávid (Budaörsi Gazdakör)

 

VISSZA

Eseménynaptár

2019.11

  1. H
  2. K
  3. Sz
  4. Cs
  5. P
  6. Szo
  7. V
  1.  
  2.  
  3.  
  4.  
  5. 1
  6. 2
  7. 3
  1. 4
  2. 5
  3. 6
  4. 7
  5. 8
  6. 9
  7. 10
  1. 11
  2. 12
  3. 13
  4. 14
  5. 15
  6. 16
  7. 17
  1. 18
  2. 19
  3. 20
  4. 21
  5. 22
  6. 23
  7. 24
  1. 25
  2. 26
  3. 27
  4. 28
  5. 29
  6. 30
  7.  

Szolgáltatások A-tól Z-ig