Budaörs Város Önkormányzata 2040 Budaörs, Szabadság út 134. Telefon: + 36 23 447 800 E-mail: polgarmester@budaors.hu

Budaörs Város Testnevelési és Sport Díj

2000.

Budaörsi Diáksport Egyesület Aerobic Csoportja (ifjúsági)

Budaörsi Sport Club Asztalitenisz szakosztálya (felnőtt)

 

2001.

Egri Eszter atléta (BDSE) (sportteljesítmény)

néhai Kovács Zsigmond tanár (sportszervezés)

 

2002.

Egri Eszter atléta (BDSE) (sportteljesítmény)

Kovács István (BSC - labdarúgás), intéző, szövetségi képviselő

 

2003.

BSC Labdarúgó Szakosztálya (sportteljesítmény)

Stifft Nándor, sportszervező, kosárlabda edző, pedagógus (sportszervező)

 

2004.

BSC Női Asztalitenisz Csapata (sportteljesítmény)

Regényi János, a BSC elnöke (sportszervező)

 

2005.

Zámbori Bence, cselgáncsozó (egyéni sportteljesítmény)

Colorspektrum Aramis SE, felnőtt férfi futsal (csapat sportteljesítmény)

Egriné Árva Márta, a BDSE Aerobic szakosztályának vezetőedzője (sportszervező)

 

2006.

Vanek Ákos, a Budaörsi Triatlon SE sportolója (egyéni)

BSC U-19-es labdarúgó csapata (csapat)

Somlyó Gergely, BSC Asztalitenisz szakosztály-vezető (sportszervező)

 

2007.

Lendvay Dóra, a BDSE Aerobic szakosztályának sportolója (egyéni)

Liver 3 és … FC (csapat - labdarúgás)

Hanek János, BSC Tenisz szakosztály-vezető (sportszervező)

 

2008.

Fazekas Csaba, BSC cselgáncs szakosztály sportolója (egyéni)

- nem osztottak díjat (csapat)

Straub Katalin, BSC Karate szakosztály-vezető (sportszervező)

 

2009.

Lendvay Dóra, a BDSE Aerobic szakosztályának sportolója (egyéni)

Ganz-Kesjár Karate Klub (csapat)

Egri Gyula, BDSE Atlétikai szakosztály-vezető (sportszervező)

 

2010.

Vanek Ákos, a Budaörsi Triatlon SE sportolója (egyéni)

BSC Asztalitenisz Szakosztály (csapat)

Farcsádi Olivér, a Liver Alapítvány elnöke, a Városi televízió sportriportere (sportszervező)

 

2011.

Pergel Szandra, a BSC Asztalitenisz Szakosztályának sportolója (egyéni)

- nem osztottak ki díjat (csapat)

- nem osztottak ki díjat (sportszervező)

 

2012.

Olasz Domonkos, a BDSE Atlétika szakosztályának sportolója (egyéni)

BSC Női Asztalitenisz Csapata (csapat)

Kocsis László, a Ganz-Kesjár Karate Klub elnöke (sportszervező)

 

2013.

Vanek Margit (Budaörsi Triatlon Klub, egyéni)

BSC Női és Férfi Asztalitenisz Csapata (csapat)

Fazekas Csaba (Szakosztályvezető, BSC judo, sportszervező)

Idén először Örökös Sport Díj átadása az Asztaliteniszezőknek

 

2014.

Burján László (Budaörsi Judo Szakosztály)

Budaörsi Triatlon Klub Mix-Váltó (csapat)

Vissy Anna (Szakosztályvezető, Vivace)

 

2015.

Lendvay Dóra (BDSE Aerobik Szakosztály, egyéni)

Budaörsi Sport Club labdarúgó csapata (csapat)

Szvitán Krisztina (Szakosztályvezető, BSC Asztalitenisz Szakosztály)

 

2016.

Budaörsi Triatlon Klub Mix-Váltó (csapat)

Egri Gyula (Szakosztályvezető, BDSE Atlétika)

 

2017.

Bukta Ágnes (BSC Tenisz Szakosztály, egyéni)

Kovács Sándor (BSC judo, sportszervező, edző)

 

2018.

Juhos Kata (Budaörsi Kézilabda Sport Kft., egyéni)

Komáromi Gábor (Szakosztályvezető, BSC Tenisz Szakosztály, sportszervező)

 

2019.

BDSE Röplabda Csapata (csapat)

Kadlecsik Kornél (testnevelő tanár, atlétaedző)

 

2020

A Covid-19 járvány miatt nem osztott díjat a Képviselő-testület

 

2021

Vanek Gábor ( Triatlon Klub Egyesület)

Fazekas Mária ( BSC asztalitenisz, egyéni)

 

VISSZA

Eseménynaptár

2024.05

  1. H
  2. K
  3. Sz
  4. Cs
  5. P
  6. Szo
  7. V
  1.  
  2.  
  3. 1
  4. 2
  5. 3
  6. 4
  7. 5
  1. 6
  2. 7
  3. 8
  4. 9
  5. 10
  6. 11
  7. 12
  1. 13
  2. 14
  3. 15
  4. 16
  5. 17
  6. 18
  7. 19
  1. 20
  2. 21
  3. 22
  4. 23
  5. 24
  6. 25
  7. 26
  1. 27
  2. 28
  3. 29
  4. 30
  5. 31
  6.  
  7.  

Szolgáltatások A-tól Z-ig